Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366 
 PPT-1    

Ikimokyklinių įstaigų VGK narių dėmesiui!

2022-11-08 Ikimokyklinių įstaigų VGK narių dėmesiui! Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba organizuoja nuotolines konsultacijas „Švietimo pagalbos specialistų, pedagogų ir tėvų bendradarbiavimo dermė, tenkinant vaiko specialiuosius ugdymo(si) poreikius“.

 

Ikimokyklinių įstaigų VGK narių dėmesiui!

Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos (toliau – PPT) ikimokyklinės grupės specialistai, siekdami atsakyti į nuolat kylančius aktualius klausimus ugdymo įstaigoms, organizuoja konsultacijas „Švietimo pagalbos specialistų, pedagogų ir tėvų bendradarbiavimo dermė, tenkinant vaiko specialiuosius ugdymo(si) poreikius“ ikimokyklinių įstaigų Vaiko gerovės komisijų (toliau - VGK) nariams.

Konsultacijų metu kartu su įstaigų švietimo pagalbos specialistais aptarsime glaudaus, atviro bendravimo ir bendradarbiavimo su tėvais svarbą pristatant ir tenkinant vaiko specialiuosius ugdymo(si) poreikius, atsakysime į kylančius probleminius (praktinius) šios temos klausimus bei pasidalinsime savo patirtimi.

Konsultacijos organizuojamos konkrečios miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos VGK komandos nariams nuotoliniu būdu.

                     Pasitikslinti informaciją ar registruotis konsultacijai (numatyti datą ir laiką) maloniai kviečiame el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (PPT specialioji pedagogė Jurgita Lymantienė).

Joomla templates by Joomlashine